יפעת קליין

סדנאות

סדנאות לנשים

שלושה עד חמישה מפגשים של התבוננות, השראה, תיאוריות וכלים לבניית מרחב זוגי עמוק, קשוב ומשמעותי. הסדנא מאפשרת למשתתפות להבין את עצמן טוב יותר, לשוחח ולהעמיק, לצד רכישה של מושגי בסיס בזוגיות; מובחנות, עוגנים והזדהות השלכתית.

הרצאת אורח, מפגש חד פעמי ענייני שנמשך כשעה ורבע. ההרצאה עוסקת בנושא אחד משמעותי שנבחר מראש (זוגיות והורות, שלבי הזוגיות, צרכי העצמי ועוד).

סדנאות לצוותים חינוכיים

תהליך ארוך טווח של למידה והקניית כלים שבו צוותי החינוך רוכשים שפה, מיומנויות וידע כדי שהצוות החינוכי יוכל לעבוד עם התלמידות על הנושאים הבוערים ביותר במהלך גיל ההתבגרות.

מפגש אחד או יותר, עבור מורות, יועצות ומחנכות, כאשר בוחרים להעמיק בנושא אחד או שניים. זוהי טעימה קצרה יחסית אבל יש בה הרבה יגע וכלים פרקטיים.

שליחות רבות ברחבי הארץ והעולם נתקלות ועסוקות במגוון במורכבויות זוגיות עוד לפני שאלו הגיעו לטיפול מקצועי. הכשרת מלוות לזוגיות זוהי השתלמות של ארבעה מפגשים שנועדה לתת כלים של עזרה ראשונה לזוגיות.

סדנאות לנערות

סדרת מפגשים שעוסקת בהתפתחות הגוף בגיל ההתבגרות. סדנא חוויתית ומעשירה שמאפשרת לבנות לשאול שאלות, ללמוד ולהסתכל על התפתחות הגוף ממקום שמח ומואר. הסדנא עוסקת בנושאים של התפתחות, נשיות, המחזור החודשי, משיכה, קשרים ומערכות יחסים, צפיה וירטואלית ועוד. ניתן לבחור מפגש חד פעמי שעוסק באחד הנושאים הללו.

מפגש שעוסק בחיזוק המוגנות והתמודדות עם מרחבים של פגיעה. היכרות עם המושגים השונים ועמידה על גבולות בתוך קשרים.

סדנאות לאמהות

סדרה של שניים עד ארבעה מפגשים שעוסקת בכל מה שמטריד אמהות; מריבות בין אחים, משמעות הצבת גבולות, פערים בין בני זוג בחינוך ילדים, איך מייצרים בית שמח. ניתן גם להתמקד בנושא אחד ולהעמיק בו.

מפגש הכוונה לאמהות לילדות וילדים בני 9-14. המפגש יעניק כלים ומיומנויות לאמהות כיצד לשוחח על הגוף, על התפתחות ועל מוגנות. כמו כן המפגש יעסוק ביכולת של האמא להיות דמות משמעותית ותומכת לאורך כל שנות ההתבגרות.

ערבי אמהות ובנות

סדנא מרגשת של מפגש בין אמא לבת שמתמקדת בהעמקת הקשר בניהן ובהנחת היסודות לשיח פורה, קרוב ומיטיב. הסדנא תאפשר לכל אמא ולכל ילדה לשבת אחת עם השניה ולשוחח על נושאים חשובים, שיושבים על הלב.

אהבת את התכנים ורוצה לשמוע עוד?

מזמינה אותך לשמור על קשר ולהעמיק את ההיכרות שלך עם עולם הטיפול הזוגי והמשפחתי

הפרטים שלך ישמרו במערכת לצורך שליחת תכנים בלבד, אפשר להיות רגועים, לא יעשה כל שימוש אחר בפרטים אלו.